KEPENK - DENiZLi


SARMAL KEPENK - SARMAL GARAJ KAPISI- OTOMATİK KAPI
Kepenk çözümlerimizde Denizli ve çevresine, Ege Bölgesi'ne hizmet veriyoruz.
Kepenkler uzaktan kumandalı, buton kontrollü veya manuel (sadece galvaniz) olabilir. Tamamen tercihe bağlı. Manuellerde ağırlığı yaylar alır. Alüminyumlarda ise motor şarttır. Kepenklerde en çok sorulan soru alttan kaldırılabilir mi? İstenirse evet ama kimse uğraşmaz, daha basit bir yolu dener. Çünkü çok ağırdır. Ama kafaya koymuşsa hırsıza kapı dayanmaz. ..

En çok sorulan sorulardan birisi de kutu (yukarıda toplanma mesafesi) için ne kadar yer gerekli. Genellikle kepenk yükseklikleri 250cm ile 300 arası. Bu aralıktaki kepenkler için 35cm'lik kutu gereklidir. Bu mesafe alüminyum kepnkler içindir. Galvanizli kepenklerde 40cm gereklidir. Kepenk yüksekliğiniz bu mesafeden farklı ise lütfen danışınız.

"Metalik gri" şu an piyasada en çok tercih edilen kepenk rengidir. Siyah da tercih edilmeye başlandı ama teslimat süresi uzundur.
Özellikle Denizli ve çevresinde tercih edilen tip: alüminyum poliüretan dolgulu olanıdır (veya piyasada izolasyonlu da deniyor). Denizli ve çevresi daha çok alüminyum kepenk malzemesini kabullendi ama bazı yörelerimizde galvanizli sac kepenk tercih ediliyor. Galvanizli ve saç kepenk arasında muhayyer kalırsanız en belirgin ayırt edici özellik iki tanedir. Maliyet ve mukavemet açısından değerlendirirseniz galvaniz sac kepenk avantajlı, görüntü ve sessiz çalışma olarak değerlendirirseniz alüminyum avantajlıdır.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NORM OTOMASYON
: Sevindik Mah. 2290 Sk. No:94 DENİZLİ TEL:0 258 251 11 66 FAKS:0 258 251 11 88
E-POSTA: info@normotomasyon.com